http://www.up.vatandownload.com/images/q3fnundhjt5g1npu33il.gif

پيامك اشتباهي، دختر نوجوان را از خانه فراري داد

پيامك اشتباهي، دختر نوجوان را از خانه فراري داد
و يك شب پيش از فرار با من تلفني صحبت كرد و گفت: بي‌آن‌كه خانواده‌اش باخبر شوند به ملاقاتم مي‌آيد . با سفر دختر شهرستاني به تهران و ملاقات با من وقتي متوجه شد، پولدار نيستم و خانواده‌ام با ازدواجمان مخالفت مي‌كنند، قصد داشت مرا به پليس معرفي كند كه دوباره فريبش دادم و او را به يك مهمانپذير غيرمجاز بردم و …

جام جم: دختر نوجوان شهرستاني كه با دريافت يك پيامك اشتباهي از سوي يك مرد جوان، فريب او را خورده و از خانه فرار كرده بود، همراه وي در يك مهمانپذير غيرمجاز در شهرري دستگير شد.

هفته گذشته مردي با حضور در پليس آگاهي مشهد از گم شدن دختر نوجوانش خبر داد و براي يافتن وي تقاضاي كمك كرد.

با تشكيل پرونده قضايي در اين زمينه، تحقيقات ماموران براي پيدا كردن دختر نوجوان آغاز شد.

در تحقيقات، دوستان دختر گمشده به پليس آگاهي احضار شدند و در تحقيق از آنها مشخص شد دختر نوجوان از چندي پيش با يك پسر تهراني آشنا شده و چند بار با وي در مشهد ملاقات داشته است، به اين ترتيب ماموران كه احتمال مي‌دادند، دختر نوجوان فريب مرد جوان را خورده و از خانه فرار كرده است، جستجوها براي شناسايي مخفيگاه مرد غريبه را آغاز كردند.

در ادامه تحقيقات، ماموران اطلاعاتي به دست آوردند كه نشان مي‌داد،‌ مرد غريبه در شهرري زندگي مي‌كند.

با نيابت قضايي، ماموران عازم اين شهر شدند و با شناسايي خانه متهم و تحقيق از خانواده‌اش اطلاع پيدا كردند پسر جوان از چند روز پيش به خانه نيامده و والدينش از او بي‌خبرند و تلفن همراهش نيز خاموش است.

يافتن دختر گمشده در يك مهمانپذير

با جمع‌بندي اطلاعات، پاتوق‌هاي احتمالي متهم تحت‌نظر گرفته شد تا اين‌كه 2 روز پيش ماموران، مخفيگاه متهم فراري را در يك مهمانپذير غيرمجاز واقع در شهرري شناسايي كردند و با هماهنگي قضايي وارد اين محل شدند و او را به همراه دختر گمشده دستگير كردند.

متهم جوان به پليس گفت: چندي پيش در حال ارسال پيامك به يكي از دوستانم بودم كه اشتباهي به تلفن همراه دختر نوجوان ارسال شد. همين موضوع باعث آشنايي‌مان شد. با ارسال پيامك و تماس تلفني با هم ارتباط داشتيم تا اين‌كه تصميم گرفتم براي ملاقات دختر نوجوان به مشهد سفر كنم.

وي اضافه كرد: در ملاقات با دختر نوجوان و ابراز علاقه‌مندي به وي، خودم را پسر يك مرد پولدار در تهران معرفي كرده و گفتم يك شركت بازرگاني متعلق به پدرم را اداره مي‌كنم. با وعده ازدواج و پولدار شدن دختر نوجوان، وي را فريب داده و از او خواستم به ملاقات خانواده‌ام در تهران بيايد.

پسر جوان با اشاره به فرار دختر نوجوان گفت: او يك شب پيش از فرار با من تلفني صحبت كرد و گفت: بي‌آن‌كه خانواده‌اش باخبر شوند به ملاقاتم مي‌آيد . با سفر دختر شهرستاني به تهران و ملاقات با من وقتي متوجه شد، پولدار نيستم و خانواده‌ام با ازدواجمان مخالفت مي‌كنند، قصد داشت مرا به پليس معرفي كند كه دوباره فريبش دادم و او را به يك مهمانپذير غيرمجاز بردم و …

ابراز ندامت دختر فراري

درپي اعتراف مرد متهم، دختر نوجوان بازجويي شد و گفت: اشتباه كرده و از خانواده‌ام تقاضاي بخشش دارم. اي‌كاش با ديدن آن پيامك اشتباهي فريب نمي‌خوردم.

بنابر اين گزارش، براي مرد جوان و دختر گمشده قرار قانوني صادر شد. تحقيقات تكميلي از آنها ادامه دارد.

شما میتوانید دیدگاهی بگذارید، یا بازخوردی از سایتتان.
عضو خوراک مطالب شوید مرا در توییتر دنبال کنید!
[uniplace_links]