http://www.up.vatandownload.com/images/q3fnundhjt5g1npu33il.gif

حمایت ده نمکی از پگاه آهنگرانی

کارگردان «اخراجی ها» گفت: اگر قرار بود شکایت کنم از کسانی شکایت می کردم که «اخراجی ها» را دزدیدند نه پگاه آهنگرانی که با کمک و با اجازه خودم فیلم را ساخته است.
مسعود ده نمکی کارگردان سینمای ایران درباره شایعات پیرامون شکایت وی از پگاه آهنگرانی به دلیل ساخت مستند «ده نمکی ها» به خبرنگار سینمایی برنا گفت: خودم برای ساخت این مستند به پگاه آهنگرانی کمک کرده ام، گرچه خیلی از همفکران پگاه آهنگرانی فیلم وی را در جشنواره ای نپذیرفتند و به وی اهانت کردند.
وی ادامه داد: اگر قرار بود شکایت کنم از کسانی شکایت می کردم که «اخراجی ها» را دزدیدند و در اینترنت قرار دادند نه پگاه آهنگرانی که با کمک و با اجازه خودم فیلم را ساخته است.
کارگردان «اخراجی ها» با بیان اینکه کسانی این جو راه انداخته اند که بعد از ساخت فیلم به او بد و بیراه گفتند و توضیح داد: آن ها به او ایراد گرفتند که چرا درباره چنین سوژه ای فیلم ساخته است، آن ها متاسفانه تحمل یکی از خودشان را ندارند که مستندی تقریباً بی طرفانه ساخته است.
وی در پایان تاکید کرد: امیدوارم مشکل پگاه آهنگرانی حل شود و خودش بگوید دوستان همفکرش در هیات انتخاب آن جشنواره به دلیل ساخت این مستند چه حرف ها که به او نزدند.

Which takes us nicely to the present day, and the most recent blog post
پینگ و بازخورد هر دو بسته اند.
عضو خوراک مطالب شوید مرا در توییتر دنبال کنید!
[uniplace_links]