http://www.up.vatandownload.com/images/q3fnundhjt5g1npu33il.gif

اينتل و تحول سه مرحله‌اي لپ‌تاپ‌ها

اينتل و تحول سه مرحله‌اي لپ‌تاپ‌ها

خبرگزاري فارس: اينتل در حال رايزني و همكاري با تعدادي از شركت هاي سازنده لپ تاپ است تا با به روزرساني سخت افزاري، اين محصولات را متحول كند.

به گزارش فارس به نقل از پي سي مگ، اين لپ تاپ ها موسوم به Ultrabook قرار است در سه مرحله متحول شوند. در مرحله اول فناوري هاي USB 3.0 و Thunderbolt به آنها اضافه مي شود و در مراحل بعد هم فناوري هاي ديگري به اين محصولات افزوده مي شود.

از جمله شركت هايي كه در اين زمينه با اينتل همكاري مي كند، ايسوس است كه لپ تاپي به نام UX21 Ultrabook را طراحي و عرضه مي كند. با استفاده از سخت افزارهاي پيشرفته طراحي شده توسط اينتل ضخامت اين لپ تاپ به تقريبا دو سانتيمتر و وزن آن به زير 1.4 كيلوگرم كاهش يافته و با اين حساب لپ تاپ هاي مك بوك اير اپل از هم اكنون رقيب جدي پيدا كرده است.
قرار است اينتل براي ارتقاي اين فناوري و عرضه لپ تاپ هاي جديد سبك و باريك با دل، سوني و Hewlett-Packard هم همكاري كند. هم اكنون اينتل و ايسوس كار طراحي UX31 را هم به پايان رسانده اند و د و طرف با همكاري اچ پي در حال طراحي لپ تاپ جديدي نيز هستند. انتظار مي رود اين محصولات در نيمه اول سال 2012 عرضه شوند.
انتهاي پيام/ح

شما میتوانید دیدگاهی بگذارید، یا بازخوردی از سایتتان.
عضو خوراک مطالب شوید مرا در توییتر دنبال کنید!
[uniplace_links]