http://www.up.vatandownload.com/images/q3fnundhjt5g1npu33il.gif

عجیب‌ترین کتاب سال انگلستان انتخاب شد

 

 

کتاب – کتاب «مدیریت عملکرد دندانپزشکی؛ راه چنگیزخان» به قلم «میکائیل یانگ» امسال موفق شد جایزه «دیاگرام» را که هر سال به عجیب‌ترین عنوان کتاب از سوی مجله «بوک‌سلر» اهدا می‌شود به نام خود ثبت کند.

به گزارش فارس به نقل از بی‌بی‌سی نیوز، این جایزه که هر سال برای انتخاب برترین و عجیب‌ترین عنوان کتاب برگزار می‌شود با داوری مخاطبان و خوانندگان کتاب‌های ادبی و غیرادبی و به صورت آنلاین برگزار می‌شود.

مخاطبان و علاقمندان به کتاب و کتابخوانی امسال با انتخاب کتاب «مدیریت عملکرد دندانپزشکی؛ راه چنگیزخان» نام این کتاب را به عنوان بهترین نام‌ها انتخاب و معرفی کرده‌اند. این کتاب که توسط «میکائیل یانگ» یک دندانپزشک به رشته تحریر درآمده درباره تشکیل امپراطوری با عنایت به سوژه و موضع دندانپزشکی است.

این نویسنده که پیش از این به عنوان یک پزشک به مداوای مردم می‌پرداخته در حال حاضر به عنوام مدرس دندانپزشکی در یک کلینیک به آموزش دانشجویان می‌پردازد.

این نویسنده با انتخاب عنوان «مدیریت عملکرد دندانپزشکی؛ راه چنگیزخان» توانست رقیبان خود را در این دوره از جایزه کتاب «دیاگرام» حذف کرده و خود این جایزه را کسب کند. این کتاب با جمع‌آوری بیش از نیمی از آرای خوانندگان کتاب به صورت اینترنتی توانست در صدر این جدول قرار بگیرد.

همچنین آثار دیگری چون «دست و دلبازی مرگ» به قلم «گارسیا نوشتاین»، «سگ تو چه رنگی است؟» به قلم «جویل سیلور من» و «افسانه آتشفشانان» از جمله آثار دیگری است که در این فهرست جای گرفته است.

جایزه کتاب «دیاگرام» هر سال به بهترین عنوانی تعلق می‌گیرد که برای کتاب‌های ادبی یا غیر ادبی که در حوزه غیرطنز قرار می‌گیرد، اهدا می‌شود.

 
شما میتوانید دیدگاهی بگذارید، یا بازخوردی از سایتتان.
عضو خوراک مطالب شوید مرا در توییتر دنبال کنید!
[uniplace_links]