http://www.up.vatandownload.com/images/q3fnundhjt5g1npu33il.gif

اهانت به قرآن اقدامی صهیونیستی جهت ایجاد شکاف میان ادیان است

 

 

 

به گزارش خبرگزاری مهر، سازمان دارالقرآن کریم وابسته به سازمان تبلیغات اسلامی طی بیانیه ای در محکومیت هتک حرمت قرآن در کلیسایی در فلوریدای آمریکا آورده است: سالیان دراز دست پنهان صهیونیسم از آستین برخی کشیشان بی‌خبر ، مردم را از پی بردن به حقایق قرآن مقدس و عظمت آورنده آن دور نگهداشتند و هر قدر که کاروان بشریت در جاده علم و دانش پیش رفت و پرده‌های جهل و تعصب نابجا را درید عظمت اسلام و قرآن بر پویندگان حقیقت و راستی هویدا شد.

این بیانیه افزوده است: امروز این کتاب توصیف ناپذیر، عالم را به خود جلب کرده و تأثیر عمیق درعلم و معرفت جهانیان ایفا کرده و محور افکار مردم جهان شده و اثری که بر روی توده‌های بشریت بخشیده ‌است قابل تعامل با هیچ کتاب دیگری نیست.

سازمان دارالقرآن کریم با تأکید بر اینکه اهانت به قرآن ‌کریم که توسط کشیش مسیحی در کلیسا صورت گرفت، نشان از عجز و ناتوانی کوته نظران و آویختگان به شجره خبیثه عناد و لجاجت دارد، یادآور شده است: بی‌شک این حرکت شنیع و غیر اخلاقی در حرمت شکنی به کلام‌الله مجید بیانگر اوج رذالت و پستی این کشیش مسیحی است.

این بیانیه تصریح کرده است: دنیا بداند که جهان اسلام این حرکت ضد خدایی و دینی را به حساب کلیسا و متدینین و معتقدین به ادیان الهی نمی‌گذارد. بلکه یک حرکت حساب شده صهیونیستی جهت ایجاد شکاف در جامعه دینی و آغاز جنگ و درگیری خونین در بین ادیان الهی می‌شمارد.

سازمان دارالقرآن‌الکریم به نمایندگی از جامعه قرآنی کشور این حرکت شنیع را محکوم کرده و از مجامع قضایی کشور و بین‌المللی درخواست اشد مجازات را برای این کشیش آمریکایی کرده است.

 

منبع : خبرگزاری مهر

 

 

شما میتوانید دیدگاهی بگذارید، یا بازخوردی از سایتتان.
عضو خوراک مطالب شوید مرا در توییتر دنبال کنید!
[uniplace_links]