http://www.up.vatandownload.com/images/q3fnundhjt5g1npu33il.gif

دردسر «گوگل‌ارث» برای صاحبان استخرهای شخصی در آمریکا!

پایگاه اینترنتی شبکه تلویزیونی فاکس نیوز در گزارش خود آورده است که دیگر هیچکس در حیاط خانه خود نیز نمی تواند کاری در حریم شخصی خود انجام داده و محرمانه بماند، چرا که مقامات محلی ممکن است از گوگل ارث استفاده کرده و در حال تماشای شما باشند.
این شبکه تلویزیونی در ادامه آورده است که مقامات یکی از شهرهای منطقه لانگ آیلند در نزدیکی نیویورک از گوگل ارث برای پیدا کردن استخرهای شخصی بدون مجوز استفاده می کنند و این موضوع در حالی صورت می گیرد که برخی طرفداران حفظ حریم شخصی آن را محکوم می کنند.

فاکس نیوز در ادامه افزوده است که مقامات شهری، شهر ریورهد در نیویورک اعلام کرده اند که وظیفه آنها این است که مطمئن شوند که ساختمان ها استحکام لازم را دارند و این اطمینان با استفاده از دستورالعمل ها، قوانین و حتی اینترنت حاصل می شود که اینترنت سریع ترین و ارزان ترین راه برای این کار است.
مقامات این شهر اعلام داشته اند که تاکنون ۲۵۰ استخر غیرمجاز تاکنون با استفاده از گوگل ارث شناسایی شده اند و شهرداری این شهر بیش از ۷۵ هزار دلار از صاحبان این استخرها جریمه دریافت کرده است.سرویس گوگل ارث نیز با اشاره به این موضوع در وبلاگ خود، دو داستان مشابه دیگر در این خصوص را ذکر کرده است.
گوگل ارث در وبلاگ خود آورده است که داستان کشف استخرهای غیرمجاز تنها یکی از داستان هاییست که ما پیش از این در خصوص گوگل ارث نوشته بودیم. ۵ سال پیش اداره مالیات با استفاده از گوگل ارث و عکسبرداری از اراضی شخصی یکی از شهروندان به وی اطلاع داد که به دلیل ساخت یک عمارت جدید باید تن به پرداخت مالیات آن دهد.

گوگل در ادامه آورده است که یک خبر دیگر نیز مربوط به استخر و گوگل ارث پیش از این وجود داشت و آن هم استفاده یک کارشناس تعمیر و نگهداری استخر از سرویس گوگل ارث برای شناسایی خانه های دارای استخر بود که با شناسایی این اماکن لیست آدرس هایی را که برای تبلیغات به انها مراجعه می کرد، تکمیل می نمود.
به نظر می آید که استفاده از برخی سرویس های اینترنتی اگر چه در برخی اوقات به نفع کاربران است اما اگر این سرویس بخواهد علیه کاربران استفاده شود چندان مورد پسند شهروندان نیست.

شما میتوانید دیدگاهی بگذارید، یا بازخوردی از سایتتان.
عضو خوراک مطالب شوید مرا در توییتر دنبال کنید!
[uniplace_links]