http://www.up.vatandownload.com/images/q3fnundhjt5g1npu33il.gif

نکته‌هایی در باره‌ی مد که شما نیاز دارید آن‌ها را بدانید

آيا شما بعد از روز کاري، لباس سفيد مي‌پوشيد؟  شما اين تصميم را نمي‌گيريد چون شنيده ايد که اين يک ايده ي بد است. مثل يک ضرب المثل قديمي ” بعد از يک روز سخت لباس سفيد نپوشيد “. اين گونه نظريه‌ها واقعا نمي‌تواند به شما کمک کند، چون مد مناسب بر اين اساس‌ها نيست. انواع مد واقعي از نوع برش پارچه‌ها روي بدن مشخص مي‌شود.

از سويي ديگر شما گاهي چيز‌هايي در تلويزيون و مجله‌ها مي‌بينيد و فکر مي‌کنيد که آن‌ها به شما مي‌آيند. همه ي گروه‌هايي که با يکديگر کار مي‌کنند تا يک مد را ايجاد کنند، يک روش را نمي‌بينند. در واقع بدون هيچ نيرنگي بد ترين پوشش‌هاي زنانه را مي‌توان طوري درست کرد که خوب به نظر برسند. نکته‌هايي که در باره ي مد در اينجا آمده، جدا از گرايش‌ها مطمئنا مي‌توانيد سبک شخصي خود را پيدا کنيد، و بزرگ به نظر برسيد.

يک پوشش درست بايد به رنگ صورت شما نزديک باشد.
رنگ چشم يکي از زيبايي‌هاي طبيعي است، که انتخاب رنگ‌ها بايد بر اساس اين خصوصيات طبيعي است. به عبارت ديگر رنگ‌ها توانايي شستشو دادن بيرون شما را دارند. براي مثال مردمي که رنگ پريده و کم رنگ هستند نبايد از لباس‌هاي سفيد که به رنگ صورتشان نزديک است استفاده کنند. با دقت روي رنگ‌هايي که شما را جذاب مي‌کند فکر کنيد و بعد آن‌ها را بپوشيد.

تک رنگ‌ها مي‌تواند لاغر کننده باشد.
تک رنگ‌ها مي‌تواند بر اساس محيط اطراف، در يک گروه و يا در يک خانواده انتخاب شود. رنگ‌هاي تيره رنگ‌هايي هستند که بدن را لاغر تر نشان مي‌دهد. اگر شما نمي‌خواهيد هميشه يک رنگ خاص را بپوشيد، به ترکيب رنگ‌هاي تيره فکر کنيد.

هميشه تلاش کنيد تا تعداد رنگ‌هايي که از آن‌ها استفاده مي‌کنيد، محدود باشد.
طرح‌ها و رنگ‌هاي پر زرق و برق نمي‌توانند آن مدي باشند که شما را لاغر نشان دهند. اگر شما سينه‌هاي بزرگ داشته باشيد، تاپ‌هاي تيره شما را متناسب نشان مي‌دهند و مي‌توانيد لباس‌هاي پايين تنه ي خود را روشن انتخاب کنيد.

پارچه‌هاي لطيف هر کسي را مي‌تواند خوب جلوه دهد.
پارچه‌هاي روان يکي از بهترين انواع مد است . بافت پارچه‌هاي روان به صورتي است که شما را جذاب تر از پارچه‌هاي سفت شما را نشان مي‌دهد.

يک سوتين مي‌تواند به بزرگي بالاتنه شما کمک کند.
يک سينه بند خوش قواره مي‌تواند گران قيمت باشد، اما اگر شما بتوانيد آن را خريداري کنيد از احساس خوبي که در بدنتان داريد لذت مي‌بريد و شگفت زده خواهيد شد.

بافت‌هاي چسبان. لباس‌هايي که با الياف مصنوعي بافته مي‌شوند شايد هوس انگيز باشد. اين گونه لباس‌ها بيشتر براي مهماني‌ها است و براي استفاده ي روزمره ايده ي خوبي نمي‌تواند باشد. در ضمن اين گونه لباس‌ها براي هر کسي مناسب نيستند.

انتخاب لبه پيراهن و لباس. پيراهن‌هايي با لبه‌هاي کوتاه يک مد رايج نيست.
اگر شما در مورد قدتان مطمئن نيستيد از پوشيدن لباس‌هايي با لبه‌هاي کوتاه خود داري کنيد. لباس‌هاي لبه کوتاه بدن شما را بيش از حد بد شکل نشان مي‌دهد. و اگر قد کوتاه باشيد آن‌ها شما را از آنچه هستيد کوتاه تر نشان مي‌دهد.

از لوازم کمي استفاده کنيد. لوازم در مد نبايد بيش از حد زياد باشد. متاسفانه بعضي از لوازم در مد ضروري هستند. اگر شما بالا تنه اي بزرگ داريد نبايد از گردن بند‌هاي بزرگ و بلند استفاده کنيد.

کت‌هايي که مثل جعبه اند.
هيچ کس به کت‌هاي جعبه اي نگاه نمي‌کند. از پارچه‌هاي سفت دوري کنيد و در عوض کت‌هايي را انتخاب کنيد که بافتي نرم داشته باشند  و با خطوط بدن شما هماهنگي بيشتري داشته باشند.

در لباس‌هايتان تاه وجود نداشته باشد.
مادرتان معمولا به شما مي‌گويد لباس‌هايتان را تاه کنيد. اما اين کار درستي نيست. چون خط‌هاي تاه باعث مي‌شود تا توجه ديگران به شکم شما جلب شود.

سيمرغ

دیدگاه‌ها درحال حاضر بسته است. اما شما می‌توانید بازخوردی از سایتتان.
عضو خوراک مطالب شوید مرا در توییتر دنبال کنید!