http://www.up.vatandownload.com/images/q3fnundhjt5g1npu33il.gif

اسامی نامزدهای بخش مسابقه سینمای ایران اعلام شد

به گزارش خبرگزاري فارس، اسامي نامزدهاي بخشهاي مختلف سينماي ايران به شرح زير اعلام شد:

نامزدهاي بهترين چهره پردازي
1- به رنگ ارغوان
2- طلا و مس
3- ملك سليمان
4- ناسپاس
5- نفوذي

نامزدهاي بهترين جلوه هاي ويژه ميداني:
1- شب واقعه
2- شكارچي شنبه
3- عصر روز دهم
4- ناسپاس

نامزدهاي بهترين جلوه هاي ويژه رايانه اي:
1- شب واقعه
2- عصر روز دهم
3- ملك سليمان
4- ناسپاس
5- هفت دقيقه تا پاييز

نامزدهاي بهترين طراحي صحنه و لباس:
1- شب واقعه
2- شكارچي شنبه
3- ملك سليمان
4- ناسپاس
5- نفوذي
6- هفت دقيقه تا پاييز

نامزدهاي بهترين صدا:
1- آل
2- آناهيتا
3- بيداري روياها
4- شب واقعه
5- ملك سليمان

نامزدهاي بهترين موسيقي:
1- آل (بهزاد عبدي)
2- آناهيتا (ستار اوركي)
3- پرسه در مه (حامد ثبات)
4- طلا و مس (آريا عظيمي نژاد)
5- ملك سليمان (چان كونگ وينگ)

نامزدهاي بهترين نقش مكمل مرد:
1- حامد بهداد (هفت دقيقه تا پاييز)
2- كورش تهامي (به رنگ ارغوان)
3- امير جعفري (كيفر)
4- مهدي فقيه (ملك سليمان)
5- جمشيد هاشم پور (كيفر)

نامزدهاي بهترين نقش مكمل زن:
1- مهناز افشار (تسويه حساب)
2- آزيتا حاجيان ( كيميا و خاك)
3- سليمه رنگ زن (عصر روز دهم)
4- آناهيتا نعمتي (آل)
5- شيرين يزدان بخش (لطفاً مزاحم نشويد)

نامزدهاي بهترين تدوين:
1- سنگ اول (بهرام دهقاني)
2- شب واقعه (حسين غضنفري)
3- طلا و مس ( بهرام دهقاني)
4- لطفاً مزاحم نشويد (سپيده عبدالوهاب)
5- هفت دقيقه تا پاييز (هايده صفي ياري)

نامزدهاي بهترين فيلمبرداري:
1- آل ( فرشاد محمدي)
2- به رنگ ارغوان (حسن كريمي)
3- تسويه حساب (عليرضا زرين دست)
4- شب واقعه (امير كريمي)
5- ملك سليمان (حميد خضوعي ابيانه)

نامزدهاي بهترين نقش اول مرد
1- امين حيايي ( بيداري روياها)
2- محسن طنابنده ( سنگ اول)
3- حميد فرخ نژاد (شب واقعه)
4- محمدرضا فروتن (چهل سالگي)
5- هدايت هاشمي (لطفا مزاحم نشويد)
6- محسن طنابنده (هفت دقيقه تا پاييز

نامزدهاي بهترين نقش اول زن:
1- هديه تهراني (هفت دقيقه تا پاييز)
2- نگار جواهريان ( طلا ومس)
3- ليلا حاتمي (چهل سالگي)
4- مريلا زارعي (كيفر)
5- لادن مستوفي (تسويه حساب)

نامزدهاي بهترين فيلمنامه:
1- به رنگ ارغوان (ابراهيم حاتمي كيا)
2- چهل سالگي (مصطفي رستگاري)
3- شب واقعه (همايون شهنواز، شهرام اسدي)
4- طلا و مس (حامد محمدي)
5- نفوذي (احمد كاوري، داود اميريان)

نامزدهاي بهترين كارگرداني:
1- به رنگ ارغوان (ابراهيم حاتمي كيا)
2- چهل سالگي ( عليرضا رئيسيان)
3- شب واقعه (شهرام اسدي)
4- طلا و مس ( همايون اسعديان)
5- ملك سليمان (شهريار بحراني)
6- هفت دقيقه تا پاييز ( عليرضا اميني)

نامزدهاي بهترين فيلم:
1- به رنگ ارغوان
2- چهل سالگي
3- شب واقعه
4- طلا و مس
5- ملك سليمان
6- هفت دقيقه تا پاييز

شما میتوانید دیدگاهی بگذارید، یا بازخوردی از سایتتان.

دیدگاهی بگذارید

عضو خوراک مطالب شوید مرا در توییتر دنبال کنید!